Βαμβακερό σετ ανδρικής πυτζάμας της εταιρείας Vamp.
Αυτό το σετ αποτελείται από κοντομάνικη μπλούζα σε μπλε χρώμα με κουμπάκια και στρογγυλή λαιμόκοψη καθώς και από μικρό λογότυπο της εταιρείας στην αριστερή πλευρά. Το κάτω μέρος είναι σορτσάκι σε μπλε χρώμα, σταμπωτό, και διαθέτει λάστιχο στη μέση.
Πολύ δροσερό και άνετο ύφασμα για όλες τις ώρες της ημέρας για στιγμές χαλάρωσης και ηρεμίας.
ΣΥΝΘΕΣΗ: 100% BAMBAKI.
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.