Η μπλούζα φούτερ της Target που θα σε κρατάει ζεστό στις χειμερινές σου δραστηριότητές. Αποτελείται από βαμβάκι υψηλής ποιότητας και διαθέτει στρογγυλή λαιμόκοψη. Μονόχρωμο και άνετο, συνδυάζεται εύκολα με ότι επιλογή θέλεις.
Κατάλληλο για κάθε στιγμή της ημέρας.
Χαρακτηριστικά:
- Σύνθεση: 65% Βαμβάκι – 35% Πολυεστέρας
- Στρογγυλή λαιμόκοψη
- Κανονική εφαρμογή
- Διακριτικό τύπωμα στη μπροστινή όψη
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.