Ανδρικό Boxer Mei μαύρο, με μπλε λάστιχο και ασημί logo. Εφαρμοστό βαμβακερό boxer με άριστη εφαρμογή που δεν σακουλιάζει και αγκαλιάζει όμορφα το σώμα. Εξωτερικό φαρδύ, μοντέρνο λάστιχο πολύ απαλό και ελαστικό σε μπλε χρώμα με ασημί λογότυπο MEI που δημιουργεί μία όμορφη χρωματική αντίθεση.
Μια ιδανική πρόταση για να μην περνάτε ποτέ απαρατήρητοι. Από ανεξίτηλα υφάσματα για μεγαλύτερη αντοχή στον χρόνο, κατάλληλο για καθημερινή χρήση και συχνό πλύσιμο.
Σύνθεση εσωρούχου: 92% Βαμβάκι, 8% Ελαστάν
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.