Εφηβική πυτζάμα για κορίτσια 100% βαμβακερή, ελληνικής κατασκευής από τη νέα χειμερινή σειρά της NINA CLUB σε νέα μοντέρνα σχέδια και χρώματα . Έμφαση στο συνδυασμό της άψογης ποιότητας και εφαρμογής. Τα ανεξίτηλα τυπώματα σε όλους τους χρωματικούς συνδυασμούς εγγυούνται ανθεκτικότητα και ζωντάνια ακόμα και μετά από πολλά πλυσίματα. Μια φινετσάτη πυζάμα που μπορεί να φορεθεί άνετα όλες τις ώρες τις ημέρας εντός σπιτιού και να χαρίσει θαλπωρή και ζεστασιά τις χειμωνιάτικες νύχτες. Είναι σίγουρο ότι οι φίλες μας θα το λατρέψουν!
Νούμερα: 12, 14, 16
*Η τιμή διαμορφώνεται σύμφωνα με το μέγεθος
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.