Γυναικείο δερμάτινο πορτοφόλι BARTUGGI σε έντονα χρώματα από μαλακό δέρμα, με εξωτερική τσέπη κερμάτων με φερμουάρ.
Διαθέτει αποσπώμενη καρτοθήκη με υποδοχές για 12 κάρτες και 4 θέσεις για ταυτότητα, δίπλωμα κλπ.Εσωτερικά έχει μια θέση για χαρτονομίσματα, 3 έξτρα θέσεις για ταυτότητα, δίπλωμα, κλπ, καθώς και επιπλέον 2 υποδοχές για κάρτες. Διαθέτει τέλος εξωτερικά τσέπη για κέρματα και μικροαντικείμενα που κλείνουν με φερμουάρ και RFID αντικλεπτική προστασία.
Είναι τοποθετημένο σε κουτάκι δώρου.
Διαστάσεις: 14 x 9,5 εκ.
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.