Υψηλής ποιότητας unisex ελαστικό, προστατευτικό, ισοθερμικό περιλαίμιο NC-Nina Club που σας προστατεύει ακόμα και στις πιο δύσκολες καιρικές συνθήκες.
Αποτελεί την ιδανική λύση τόσο για καθημερινή χρήση τις κρύες μέρες του χειμώνα όσο και για τις έντονες αθλητικές δραστηριότητες.
Με την ειδική του σύνθεση φυλακίζει την θερμοκρασία του σώματος διατηρώντας το παράλληλα στεγνό καθώς απομακρύνει την υγρασία και την δυσάρεστη οσμή του ιδρώτα.
Με εξαιρετικά απαλή υφή!
🛵 ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΆΝΩ ΤΩΝ 49€ | Τηλ. Παραγγελίες: 6931 400 114 (Viber ) & 2343 400 675
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.