H SPORTIES είναι η ευρύτερα διαδεδομένη σειρά της MINERVA με προσθήκη elastan. Έχει άψογη εφαρμογή και προσφέρει άνεση όλη την ημέρα. Κατασκευάζεται από αγνό βαμβάκι με γεμάτη πλέξη που αφήνει το σώμα να αναπνέει, εξατμίζοντας τον ιδρώτα δίνοντας αίσθηση φρεσκάδας στο σώμα. Έχει εσωτερικό λάστιχο μέσης προστατεύοντας έτσι το δέρμα. Είναι ιδανική επιλογή για αθλητικές και όχι μόνο δραστηριότητες.
Η υψηλή ποιότητα της κατασκευής και των χρησιμοποιούμενων υλικών προστατεύει το δέρμα από ερεθισμούς και αλλεργίες.
Σε οικονομική συσκευασία 2 τεμαχίων.
Σύνθεση: 96% COTTON + 4% ΕLASTAN
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.