Βρεφικό πυτζαμάκι σε λαχανί χρώμα, 100% βαμβακερό, ελληνικής κατασκευής από τη νέα χειμερινή κολεξιόν της NINA CLUB. Οι πρώτες ύλες που έχουν χρησιμοποιηθεί για την κατασκευή των προϊόντων είναι απολύτως υποαλλεργικές και συνεπώς ιδιαίτερα φιλικές προς το δέρμα. Με κέντημα στο μανίκι που όταν το γυρίσετε μετατρέπεται σε γαντάκι για να προστατεύεται η ευαίσθητη επιδερμίδα του μωρού από τα νυχάκια.
Φοριέται εύκολα και γρήγορα.
Ανθεκτικό στα συχνά πλυσίματα και στο στεγνωτήριο.
Εξαιρετικής ποιότητας και υφής για τους πρώτους μήνες της ζωής του μωρού σας
Υπάρχει ακόμα σε χρωματισμούς του ροζ, του κίτρινου και του σιέλ.
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.